Bangkok to jedna z największych metropolii na świecie, która liczy wraz z zespołem miejskim jak jest szacowane około 15 mil mieszkańców. Co tez bardzo ciekawe ale zarazem wprawiające w osłupienie to liczba zarejestrowanych pojadów poruszającech się po ulicach jest na poziomie ponad 8 mil.

Wiele informacji krąży w internecie o pogodzie w Tajlandii, ale aby mieć pewność jak jest naprawde warto sprawdzić to samemu na własnej skórze.  Przylatujący do Bangkoku jesli nie korzystają z rękawa na lotnisku mogą poczuć klimat juz przy wyjściu z samolotu na schodach, gdyz uderzy żar uaplnego powietrza prosto w twarz. Wilgotny klimat, niemal bezwietrzna pogoda, oraz nieco inny zapach który wyczuwa sie wokolo.

Największym zwycięzcą w rankingu najpopularniejszej destynacji turystycznej w 2019 roku był Bangkok. Każdego roku analizowane są kierunki, do których podróżują turyści, które miasta są bardziej popularne wśród odwiedzających, które miejsca oferują ciekawsze atrakcje.Wśród liderów na świecie sąjeszcze miejsca w Tajlandii, czyli Pattaya i Phuket.

Hotele w stolicy Tajlandii oferuja przeogromną ilość do wyboru. Bardzo duży wybór pozycji zarówno w kategorii 3 gwiazdek, jak i 4 oraz 5 gwiazdkowych. Jedna z rzeczy która będzie do wyboru dla podróżnych to lokalizacja, czy charakter tego miejsca. Sa osoby które szukają miejsc na nocleg blisko wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, inni szukają spokojnych miejsc gdzie moga po trudach dnia wypocząć i naładować baterie na kolejny dzień.

Wiele różnych informacji słyszy się o stolicy Tajlandii. Bangkok to jedna z największych metropolii w Azji,  w której mieszka i pracuje wg nieoficjalnych danych około 15 milionów mieszkańców.

Azja jest kolebką różnej jakości tanich noclegów, Tajlandia jako jeden z krajów do którego swoje pierwsze kroki kierowali przybywający z Europy, Ameryki czy Australii ma w swojej ofercie bogaty wybór takich noclegów.

Po wylądowaniu na jednym z dwóch lotnisk w Bangkoku można znaleźć hotel już przy samych lotniskach, po drodze z lotnisk oraz w centrum miasta. Każdy ma wybór zgodny ze swoimi oczekiwaniami. W całym mieście jest około 2200 do 2800 miejsc w których można wynająć pokoj na noc. Wszystko zależy od portalu w którym chcemy dokonać rezerwacji, gdyż każdy z portali ma inne ilość miejsc do współpracy.

Łatwy transfer z lotniska do cantrum Bangkoku

Witamy w krainie uśmiechu, gdzie ludzie są tak przyjaźni, chetni do uśmiechu.

Lotnisko Don Mueang i Suvarnbhumi, ważny węzeł lotniczy

Dwa międzynarodowe lotniska w Tajlandii będa w najbliższym czasie centrum lotniczym ASEAN. Oba lotniska planują gruntowny remont.