Wiele różnych informacji słyszy się o stolicy Tajlandii. Bangkok to jedna z największych metropolii w Azji,  w której mieszka i pracuje wg nieoficjalnych danych około 15 milionów mieszkańców.

Po wylądowaniu na jednym z dwóch lotnisk w Bangkoku można znaleźć hotel już przy samych lotniskach, po drodze z lotnisk oraz w centrum miasta. Każdy ma wybór zgodny ze swoimi oczekiwaniami. W całym mieście jest około 2200 do 2800 miejsc w których można wynająć pokoj na noc. Wszystko zależy od portalu w którym chcemy dokonać rezerwacji, gdyż każdy z portali ma inne ilość miejsc do współpracy.

Lotnisko Don Mueang i Suvarnbhumi, ważny węzeł lotniczy

Dwa międzynarodowe lotniska w Tajlandii będa w najbliższym czasie centrum lotniczym ASEAN. Oba lotniska planują gruntowny remont.

Łatwy transfer z lotniska do cantrum Bangkoku

Witamy w krainie uśmiechu, gdzie ludzie są tak przyjaźni, chetni do uśmiechu.

Azja jest kolebką różnej jakości tanich noclegów, Tajlandia jako jeden z krajów do którego swoje pierwsze kroki kierowali przybywający z Europy, Ameryki czy Australii ma w swojej ofercie bogaty wybór takich noclegów.

Hotele w stolicy Tajlandii oferuja przeogromną ilość do wyboru. Bardzo duży wybór pozycji zarówno w kategorii 3 gwiazdek, jak i 4 oraz 5 gwiazdkowych. Jedna z rzeczy która będzie do wyboru dla podróżnych to lokalizacja, czy charakter tego miejsca. Sa osoby które szukają miejsc na nocleg blisko wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, inni szukają spokojnych miejsc gdzie moga po trudach dnia wypocząć i naładować baterie na kolejny dzień.

Zawsze powstaje pytanie jak zagospodarować sobie dzień, aby poznać miasto, zobaczyć najciekawsze atrakcje, poznać różne tajniki, zwyczaje.  Wcześniej aby przylecieć do Tajlandii nie ma innej opcji, trzeba wybrac linie lotnicza i kupic bilet, tu nie ma jak za bardzo oszczędzić na kosztach, Przy transporcie z lotniska do hotelu, istnieją opcje metra, autobusu linii miejskiej, taksówki lub prywatnego transferu z lotniska.