Witamy w krainie uśmiechu, gdzie ludzie są tak przyjaźni, chetni do uśmiechu.

Bez względu na to, kim jesteś, bez względu na to, skąd lecisz. Kiedy dostaniesz się na międzynarodowe lotnisko w Tajlandii, zarówno Suvarnabhumi, jak i Don Moeung, nie martw się, jak udać się na swoje zakwaterowanie. Ponieważ na lotniskach jest tak wiele wygodnych sposobów dojazdu do miasta.

1. Taksówka Podstawowy transport, który musi posiadać każde lotnisko na świecie.

2. Transfer z lotniska autobusem - jeden z dobrych wyborów, ponieważ jest dość wygodny i nie drogi

Ale zatrzymuje sie tylko w wybranych miejscach.

Istnieją różne trasy z lotniska do miasta Bangkok, takie jak BTS Mo Chit, pomnik zwycięstwa, Lumpini Park, Khao Sarn Road i Future Park Rangsit. Z tych miejsc można kontynuować podróż autobusem lub taksówką do hotelu lub pensjonatu.

3. Pociąg kolei liniowej portu lotniczego (ARL), w przypadku lotniska Suvarnbhumi. Bardzo łatwo jest jechać do miasta. Po prostu kup bilet na pociąg ARL na stacji Suvarnbhumi w podziemnej stacji. Następnie pociąg zabierze Cię do miasta łatwo i szybko. Możesz przesiaść się na inny transport, taki jak BTS skytrain lub pociąg metra MRT na stacji Makkasan, który łączy stację Petchburi BTS, dobry wybór do Sukhumvit Road, biznesowej dzielnicy Bangkoku. Jeśli chcesz iść do strefy handlowej, po prostu wysiądź na stacji Rajchaparop lub stacji PhayaThai, ostatniej stacji ARL. Stacja Rajchaparop znajduje się w dzielnicy handlowej Pratunam w pobliżu wielu słynnych centrów handlowych, takich jak Central World. A ze stacji ARL Phayathai możesz połączyć swoje podróże, biorąc bts skytrain do Siam Paragon, Siam Discovery lub MBK.

Droga do centrum Bangkoku nie jest trudna, wystarczy wybrać najlepszy dla siebie sposób dojazdu.