Witamy wszystkich, którzy dotarli do naszej oferty w Tajlandii, kraju znanego z wielu źródeł medialnych, oraz opowieści tych, którzy mieli już okazje zasmakować uroków i ciepła w szerokim tego słowa znaczeniu. Niemal wszystkie katalogi i informatory rozpisują się na temat gościnności, uśmiechu i przyjemności podróżowania po tym kraju. Jeśli chcesz to sprawdzić osobiście, zapoznaj się z naszą ofertą.

Wiele ciekawostek z życia w Tajlandii przekonało nas  do używania  ich w życiu  codziennym i  przekazywania naszym gościom, dlatego stale powiększamy naszą ofertę dla tych wszystkich, którzy poszukują ciepła, słońca, spokoju, wypoczynku z dala od obowiązków i niesamowitych wrażeń z wakacji  zarówno poprzez obcowanie   z pięknymi, egzotycznymi miejscami w Tajlandii, jak również zasmakowaniem podniebienia jedną z najlepszych  kuchni świata.

Jesteśmy polsko - tajskim małżeństwem mieszkającym od kilku lat w Bangkoku, posiadającym lokalną wiedzę, którą chcemy się dzielić ze wszystkimi zdecydowanymi  wyruszyć w podróż w ten zakątek świata. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nie wszyscy preferują grupowe wyjazdy z biur podróży, szczególnie w dalekie, egzotyczne strony, gdyż podróżując w dużej grupie turystów trudno o dokładniejsze poznanie i przeżywanie zalet życia w tym bardzo egzotycznym i zarazem interesującym kraju. Opiekun grupy ma zawsze ograniczoną możliwość zająć się poszczególnymi osobami z osobna, przekazać szerszą wiedzę z powodu napiętego programu czy wielu spraw wynikających ze specyfiki opieki nad liczniejszą grupą.

My staramy się w jak najlepszy sposób zapoznać naszych gości z życiem i wiadomościami o Tajlandii, szczególnie tej mniej uczęszczanej przez szersze grupy wycieczek. Dzięki indywidualnemu podejściu do opieki nad naszymi gośćmi wyjeżdżają oni z dużym pokładem wiadomości i pełni chęci do powrotu tutaj.....


Do korzystania z naszej oferty zapraszamy serdecznie osoby: 

  • które poszukują czegoś więcej niż tradycyjne wyjazdy masowe
  • chcące zaplanować swoją indywidualną trasę do zwiedzania we własnym rytmie
  • nie znające języków obcych, przez co czujące się niezbyt pewnie do wyjazdów w dalekie egzotyczne miejsca
  • którym zależy na bezpośredniej profesjonalnej opiece podczas całego lub częściowego pobytu na wakacjach
  • rodzinom z dziećmi, którym zależy na wspólnym czasie w spokojnej atmosferze wypoczywając i poznając nowe
  • miejsca z dala od zgiełku grupowych wycieczek
  • osobom szukającym wysokiej jakości opieki na miejscu, w kameralnym gronie bez dodatkowych osób trzecich

 

Dla nas zawsze jesteś naszym gościem - nie turystą .......... Pozdrawiamy Sue i Jacek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie, a wszystkich zainteresowanych do kontaktu bezpośrednio z nami.