Tajlandia jest wybierana na miejsce podróży poślubnych jako jeden z bardziej uczęszczanych krajów na świecie. Ma w sobie większość zalet jakie poszukują Polacy przy tego typu wyjazdach, wspaniała pogoda, przepiekne widoki, wiele atrakcji do zwiedzenia, rajskie plaże, bogatą i smaczną kuchnię, a wszystko za dość przystępną cenę.

Czas podróży z Warszawy wynosi średnio około 13-14 godzin z jedną przesiadką, ale trud podróży rekompensuje wrażenie jakie pozostawia Tajlandia po pobycie na turystach. Wielu z nich składa mocne deklaracje powrotu, czując niedosyt zwiedzanych atrakcji, a statystycznie około połowa osób wraca ponownie.

Doskonałym pakietem jest skorzystanie z oferty ślubu na miejscu tutaj wraz z przygotowanym programem podróży poślubnej, który jest układany pod określone wymagania każdej z par.

Całość podróży składa się z części objazdowej w wybranym obszarze kraju, najczęściej jest to pierwsze 7 do 10 dni, następnie pozostałe 4 do 7 dni para wypoczywa na dalekim południu w urokliwych resortach. Podczas całej podróży poślubnej przygotowujemy 5 niespodzianek dla nowożeńców, o których nie informujemy oficjalnie w programie, gdyż mają za zadanie dodać wyjazdowi przyjemnej adrenaliny i uroku.

 

PROGRAM PRZYKŁADOWY

Poniżej podajemy zarys przykładowego programu 15 dniowej podróży poślubnej, natomiast szczegóły zawsze dopracowywane są wspólnie z naszymi parami.

1 dzień

Przylot do Bangkoku, zapoznanie z metropolią, apartament dla nowożeńców, wieczorna kolacja dla gości.

2 dzień

Zwiedzanie głównych zabytków Bangkoku, najważniejsze 3 świątynie, rejs kanałami po Bangkoku, największy na świecie pałac Tekowy. Wieczorem nocny bazar.

3 dzień

Program obejrzenia zabytkowego parku miniatur Tajlandii, Farmy Krokodyli, Muzeum Erawan.

4 dzień Rano zwiedzanie wodnego targu, rejs łodzą po nim, podziwianie prac w fabryce Royal Handicraft, spacer po moście na rzece Kwai, odwiedzenie cmentarza aliantów wojennych oraz muzeum kolei śmierci związanej z II wojną światową. Ciekawostką będzie odwiedzenie swiątyni w jaskini pod jednym ze wzgórz otaczającym miasto Kanchanaburi, a następnie transport do przystani z której łodzie zabierają do hotelu na tratwach bez elektryczności umiejscowionych w górskiej części rzeki Kwai. W hotelu po kolacji pokaz tanca ludzi z plemienia Mon.
5 dzień Rano zwiedzanie okolicznej wioski plemienia Mon, tam opcjonalnie mozliwa przejazdzka na słoniach, następnie spływ na tratwach po rzece Kwai. W okolicy południa powrót do przystani rzecznej skąd udajemy się do wodospadu Sai Yok, następnie przejazd koleją śmierci po odcinku górskim. Na zakończenie pobytu zwiedzanie świątyni tygrysów. Następnie przejazd do Ayuttaya do hotelu.
6 dzień Od rana wizyta w letniej rezydencji królewskiej, oraz zwiedzanie trzech najważniejszych świątyń w dawnej stolicy. Póżniej udajemy się w dalszą drogę na północ Tajlandii do miasta Tak na nocleg.
7 dzień Od rana jedziemy w drogę w stronę Sukhotai pierwszej stolicy Tajlandii, zwiedzamy stare ruiny, po dotarciu do Chiang Mai, czas wolny na zwiedzanie miasta, wieczorem odwiedzamy słynny nocny targ i masaże tajskie.
8 dzień W godzinach rannych wjeżdżamy na szczyt Doi Suthep, zwiedzamy królewski pałac zimowy, jego ogrody i świątynie, następnie wodospad i kąpiel dla chętnych.
9 dzień Dzień zaczniemy od przejażdzki na słoniach w dżungli, zwiedzanie wioski kobiet z długimi szyjami, relaks w parku z gorącymi zródłami.
10 dzień Przelot z Chiang Mai na wyspę Ko Samui, transfer do hotelu przy plaży Lamai. Wypoczynek w tym miejscu do końca pobytu w Tajlandii.
11 do 14 dzień Pobyt na wyspie Ko Samui w komfortowym hotelu.
15 dzień Powrót do Bangkoku i wylot do Polski.

 

CENA

Ceny ustalane są indywidualnie według oczekiwanego programu dostosowane do potrzeb przez naszych gości. Powyższa przykładowa opcja to 2900 zł od osoby bez biletu lotniczego.

 

 

 

Pakiety podróży poślubnych