Dla wszystkich osób zainteresowanych zwiedzaniem stolicy Tajlandii - Bangkoku z przewodnikiem posługującym się językiem polskim oferujemy możliwość rezerwacji takiej opcji. Aby to zrobić należy w zakładce przewodnik wypełnić krótki formularz rezerwacji i wysłać do nas. Do 12 godzin potwierdzimy rezerwację, oraz prześlemy odpowiedzi na różne pytania, jeśli takie się pojawią.

Większość osób słyszała już na pewno o różnych miejscach, które są do zwiedzenia w okolicach Bangkoku, wiele informacji dostarcza nam internet. Aby w pełni spokojnie, bez stresu i niepewnych sytuacji móc zwiedzić okolice w centralnej części kraju warto udać się w drogę w towarzystwie tajskiego przewodnika ze znajomością języka polskiego.

Okolice stolicy Tajlandii słyną z wielu ciekawych miejsc do zwiedzenia, słynne ruiny dawnej Ayuttai, pływający targ, szalona Pattaya, czy historyczna część Tajlandii pokazana w jednym miejscu – parku miniatur całego kraju. Wiele przygód czeka na podróżnych w okolicach Kanchanaburi, gdzie swój ślad pozostawiła druga wojna światowa, a okolica ma wiele do zaoferowania miłośnikom natury i przygody.

Wielu miłośników podróży do Azji wybiera się w trasy po całej Tajlandii. Kraj ten to rozległy obszar, ma wiele niezapomnianych miejsc,  atrakcji,  na które często nie wystarcza czasu turystom, którzy zazwyczaj  dysponują maksymalnie dwoma tygodniami pobytu. Aby móc dobrze rozplanować każdy z tych cennych dni, oraz uchronić się od ewentualnych pomyłek powodujących stratę czasu, warto skorzystać z opieki  tajskiego przewodnika polskojęzycznego. Będzie on oprócz przekazywanych informacji mógł pomóc w zaplanowaniu trasy, a także czasu na zwiedzenie atrakcji w najlepiej możliwych warunkach.