Większość osób słyszała już na pewno o różnych miejscach, które są do zwiedzenia w okolicach Bangkoku, wiele informacji dostarcza nam internet. Aby w pełni spokojnie, bez stresu i niepewnych sytuacji móc zwiedzić okolice w centralnej części kraju warto udać się w drogę w towarzystwie tajskiego przewodnika ze znajomością języka polskiego.

Okolice stolicy Tajlandii słyną z wielu ciekawych miejsc do zwiedzenia, słynne ruiny dawnej Ayuttai, pływający targ, szalona Pattaya, czy historyczna część Tajlandii pokazana w jednym miejscu – parku miniatur całego kraju. Wiele przygód czeka na podróżnych w okolicach Kanchanaburi, gdzie swój ślad pozostawiła druga wojna światowa, a okolica ma wiele do zaoferowania miłośnikom natury i przygody.

Oferta obsługi przewodnika w okolicach Bangkoku jest skierowana dla wszystkich chętnych poznania najlepszych atrakcji dookoła stolicy z wieczornym powrotem do hotelu w ktorym się zatrzymano. Są to całodzienne wyprawy od wczesnych godzin porannych do wieczora.  W większości przypadków pozwalają te trasy na mały oddech po pierwszym zetknięciu się z gwarnym i zatłoczonym Bangkokiem, oraz na  kontakt z rzeczywistą tajską prowincją, gdzie życie toczy się innaczej, w rytm spokojnej nuty.

Wiele z tutejszych tradycji i zwyczajów można poznać  właśnie od lokalnego przewodnika, który doskonale je rozumie i może przekazać w sposób naturalny, gdyż jest z nimi związany wraz z  nabytymi  tradycjami  rodzinnymi.
Aby móc wspólnie zwiedzić te miejsca zrób rezerwację już teraz na całodzienne wycieczki objazdowe z polskojęzycznym przewodnikiem.