Dla wszystkich osób zainteresowanych zwiedzaniem stolicy Tajlandii - Bangkoku z przewodnikiem posługującym się językiem polskim oferujemy możliwość rezerwacji takiej opcji. Aby to zrobić należy w zakładce przewodnik wypełnić krótki formularz rezerwacji i wysłać do nas. Do 12 godzin potwierdzimy rezerwację, oraz prześlemy odpowiedzi na różne pytania, jeśli takie się pojawią.

Polski przewodnik w TajlandiiBangkok to duża metropolia, mocno zatłoczona, aby ją trochę poznać trzeba wiele wysiłku, przy zwiedzaniu na własną rękę można natknąć się na  wiele sytuacji z miejscowymi naciągającymi na różne rzeczy, często nawet ci ostrożni myśląc, że ustrzegą się tego ze względu na podejrzliwość i tak stają się ofiarami  bardzo sprytnych i realnie wyglądających  opowieści.

 

Polski przewodnik w Tajlandii

Bangkok jest też dużym obszarowo miastem, przemieszczanie się jak w każdym wielkim mieście wymaga wielu umiejętności radzenia sobie w lokalnych warunkach.

Do tego dochodzi jeszcze czynnik ekonomiczny, oraz czas jakim się dysponuje na zwiedzenie najciekawszych miejsc, którego szkoda tracić, gdyż niemal zawsze turyści mają go za mało na zwiedzenie różnych miejsc w Tajlandii.

Oferta przewodnika w Bangkoku skierowana jest dla indywidualnych osób, par, czy grup Polaków przylatujących z zamiarem spokojnego,przygotowanego pod ich oczekiwania, jak najlepiej dopasowanego optymalnie do czasu i możliwości jakimi dysponują, zwiedzenia  najciekawszych atrakcji w tym mieście.

 

Polski przewodnik po BangkokuPrzewodnikiem jest rodowita Tajka, która zna lepiej niż ktokolwiek z przyjezdnych pilotów  biur turystycznych lokalne zwyczaję, umie bliżej przekazać różne szczegóły z wielu tajskich tradycji, podczas zwiedzania jest w stanie załatwić wiele spraw i próśb zwiedzających, gdyż doskonale zna możliwości wsród swoich rodaków. Mieszkając i pracując w Polsce wsród ludzi poznała bardzo dobrze zwyczaje i oczekiwania naszych rodaków i stara się im sprostać w codziennych spotkaniach z turystami w Bangkoku.

Jeśli chcesz mieć niezatarte w pamięci wrażenia z poznawania kultury i tradycji tajskiego państwa zapraszamy do rezerwacji już teraz. Cena całodziennego zwiedzania z przewodnikiem kształtuje się w zależności od liczby całej grupy i od programu.

 

 

Sue - Polski przewodnik w Bangkoku

Pozdrawiamy Sue i Jacek