Polacy od pewnego czasu odważniej zaczynają podróżować po różnych zakątkach świata, poznawać inne miejsca i kultury, w tym również tajska. Coraz większa liczba osób postanawia robić to na własną rękę, rezygnując z zorganizowanych wczasów masowych w hotelach przy plaży. Zaczynają być ciekawi lokalnych atrakcji, ludzi, kuchni i wielu innych rzeczy. W różnych krajach różne są możliwości samodzielnego podróżowania, poziomu bezpieczeństwa czy komunikacji w obcym języku.

Wspaniałe jest, kiedy dzieci od najmłodszych lat doświadczają wielu wrażeń, oglądając rzeczy niezwykłe gdy stykają się z odmienną kulturą. Podróże kształcą budując mocne poczucie wartości.  Wspólny wyjazd na wakacje to znakomity czas na budowanie właściwych relacji między rodzicami a dziećmi. Czas spędzony z rodziną w bajecznym egzotycznym klimacie Tajlandii pozwoli na niezapomniane przeżycia i cudowne wspomnienia dla całej rodziny.

Rozwój i wygoda komunikacji pozwoliła na przemieszczanie się w niebywale szybkim tempie do każdego niemalże miejsca na świecie. Większość ludzi podróżuje w celach głównie służbowych. Do najczęstszych podróży biznesowych zaliczamy wycieczki motywacyjne czyli dla pracowników firm, czy też zwiedzanie targów i wystaw w poszukiwaniu nowych kontrahentów bądź partnerów handlowych.  Azja o tyle jest ciekawym rynkiem dla biznesmenów z Europy iż oferuje niebanalne, niespotykane produkty w konkurencyjnych cenach. Ponad to jest bardzo chłonnym rynkiem, nieustannie rozwijającym się i poszukującym nowych partnerów i technologii niemalże z każdej dziedziny.

W dzisiejszych czasach samo wykupienie wycieczki za wysoką cene do dobrej klasy hotelu za granicą wcale nie gwarantuje dobrej jakości wypoczynku. Aby to mogło zostać spełnione musi być przegotowana na miarę dla każdego podróżującego z osobna z pełną opieką w całym okresie pobytu.

W dzisiejszym tempie rozwoju kariery zawodowej tworzy się coraz większa grupa społeczna singli, przewiduje się, że ich liczba będzie nadal wzrastać szczególnie w większych miastach Polski. Te osoby poszukują dla siebie ciekawych wyjazdów wakacyjno - urlopowych, na których będa mogli oderwać się od stresu codziennej pracy, odnależć wolne towarzystwo, poznać nowe osoby, spędzić czas urlopu wsród osób w sposób odmienny niż rodziny wylatujące na odpoczynek od codzienności.