Wspaniałe jest, kiedy dzieci od najmłodszych lat doświadczają wielu wrażeń, oglądając rzeczy niezwykłe gdy stykają się z odmienną kulturą. Podróże kształcą budując mocne poczucie wartości.  Wspólny wyjazd na wakacje to znakomity czas na budowanie właściwych relacji między rodzicami a dziećmi. Czas spędzony z rodziną w bajecznym egzotycznym klimacie Tajlandii pozwoli na niezapomniane przeżycia i cudowne wspomnienia dla całej rodziny.

Godziny poświęcone wspólnym zajęciom sprzyjają umacnianiu więzi i budowaniu dobrych wspomnień. Taki czas to naprawdę wspaniała okazja, żeby się nawzajem lepiej poznać i obok więzi rodzinnych stworzyć też zwykłe, międzyludzkie więzy przyjaźni.

Jak więc powinien wyglądać dobry odpoczynek rodzinny? Przede wszystkim powinien być dobrze zaplanowany. Nasze doświadczenie pozwoli rodzinom w pełni zrelaksować się. Nasze wsparcie pomoże pokonać strach i bariery kulturowe. Oprócz wypoczynku, oferujemy atrakcje których dzieci nie zapomną, które pozwolą rozwijać dziecięcą wyobraźnię i wiedzę o Tajlandii dając wiele przy tym radości wszystkim.

 

DLA KOGO PROGRAM:

Dla rodzin, które chcą świetnie spędzić razem wakacje.To czas odpoczynku i zabawy zaplanowany tak aby dzieciaki spędziły je twórczo i mądrze, tak aby skorzystała na tym cała rodzina. Sprawimy, że Twoje dzieciaki zapamiętają wycieczkę z Nami jako wspaniałe przeżycie. Dla rodzin lubiących wygodę w podróżowaniu, gdy wszystkie sprawy są pilotowane przez przewodnika. Zapewniamy opiekę licencjonowanego przewodnika polskojęzycznego, aby znacznie ułatwić komunikację i wspólne podróżowanie.

 

UDOGODNIENIA:

  • Hotele od 3 do 5 gwiazdek z szeroką ofertą atrakcji także dla dzieci.
  • Przejazdy klimatyzowanym vanem z DVD.
  • Dostosowujemy program wycieczek fakultatywnych i tempo zwiedzania do oczekiwań klientów.
  • Przekazujemy wiele informacji o Tajlandii zarówno o podłożu historycznym jak i współczesnym.
  • Pomoc w opiece medycznej i nagłych sprawach.
  • Okres przygotowywanych wycieczek od 7 do 28 dni.
  • Przewodnik – pilot przez cały czas do dyspozycji.
  • Komfort dla całej rodziny.

 

Zarezerwuj pakiet wczasowy Zarezerwuj wycieczkę lokalną