Polacy od pewnego czasu odważniej zaczynają podróżować po różnych zakątkach świata, poznawać inne miejsca i kultury, w tym również tajska. Coraz większa liczba osób postanawia robić to na własną rękę, rezygnując z zorganizowanych wczasów masowych w hotelach przy plaży. Zaczynają być ciekawi lokalnych atrakcji, ludzi, kuchni i wielu innych rzeczy. W różnych krajach różne są możliwości samodzielnego podróżowania, poziomu bezpieczeństwa czy komunikacji w obcym języku.

W Tajlandii podrózowanie jest na ogół bezpieczne i łatwe, ale nie wszyscy preferują poszukiwana wrażeń w często trudnym komunikacyjnie angielskim używanym przez Tajów. Są osoby, które chcą czegoś więcej niż tylko schematyczne wczasy, ale z racji, że wyjeżdżają na na wypoczynek to poszukują miejscowych operatorów przygotowujących indywidualne programy.

 

Dla nich, po trudach codziennego dnia pracy najważniejsze jest przyleciec na przygotowany dla nich specjalnie program pobytu, zawierający zwiedzanie tego co akurat preferują, poznania od „kuchni” życia w Tajlandii, miejscowych osób, lokalnych dań, oraz uroków egzotycznych widoków pod opieką przewodnika rozmawiającego po Tajsku i po Polsku , znającego polskie oczekiwania. Wiele osób chce mieć wszystko przygotowane i nie myśleć o problemach związanych z targowaniem się o oferty, przejazdy, czy poszukiwaniem odpowiednich cen i atrakcji, wolą zapewnić sobie tutejszą opiekę za rozsądną cenę na czas całego pobytu i skoncentrować się na przyjemnym spędzaniu czasu.

 

Dla tych właśnie osób oferujemy przygotowywany program indywidualny, gdzie zostaną uwzględnione wszystkie możliwe do zrealizowania oczekiwania.

 

DLA KOGO PROGRAM:

Osoby indywidualne chcące poznawać zakątki Tajlandii pod opieką licencjonowanego przewodnika polskojęzycznego.

Rodziny z dziećmi szukające możliwości czynnego wypoczynku z bezpiecznym serwisem.
Osoby nie znające płynnie języków obcych, potrzebujących opieki polskojęzycznego przewodnika.
Wszyscy zainteresowani niestandardowymi programami pobytu.

Osoby lubiące wygodę w podróżowaniu, gdy wszystkie sprawy są pilotowane przez przewodnika.

 

 

UDOGODNIENIA:

  • Hotele od 2 do 5 gwiazdek z szeroką ofertą atrakcji
  • Przejazdy klimatyzowanym vanem z DVD lub limuzyną.
  • Wycieczki fakultatywne po Tajlandii, indywidualne programy po całym kraju.
  • Możliwe udziały w różnych zabawach sportowych lub ekstremalnych
  • Przekazujemy wiele informacji praktycznych o życiu w Tajlandii oraz jej historii.
  • Pomoc w opiece medycznej i nagłych sprawach .
  • Okres przygotowywanych wycieczek od 7 do 28 dni.
  • Przewodnik – pilot przez cały czas do dyspozycji.

 

 

Zarezerwuj pakiet wczasowy Zarezerwuj wycieczkę lokalną